Курсанти університету проводять пожежно-профілактичну роботу у Львівській опері
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності здійснили заходи державного нагляду та контролю з питань пожежної та техногенної безпеки у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької. Таким чином вони закріплювали свої теоретичні знання.
Практичне заняття організоване кафедрою права та менеджменту у сфері цивільного захисту. Майбутні рятувальники ознайомились з особливостями планування та експлуатації культурно-видовищного закладу, основними рішеннями, спрямованими на обмеження розповсюдження пожежі, її гасіння та евакуацію людей і провели перевірку дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.
Слід зазначити, що відповідно до п.3 ст.133 «Кодексу цивільного захисту України», Державна служба України з надзвичайних ситуацій планує підсилити контроль за діяльністю об’єктів із масовим перебуванням людей.
Професор кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Олег Міллер розповів, що суб’єкти господарювання, на яких існує небезпека виникнення надзвичайних ситуацій (пожеж), підлягають постійному та обов’язковому аварійно-рятувальному обслуговуванню на договірній основі аварійно-рятувальними службами, які пройшли атестацію в установленому порядку. Аварійно-рятувальне обслуговування передбачає надання послуг з проведення відповідних робіт із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій (профілактики), локалізації і ліквідації наслідків аварій (пожеж).
Курсанти університету вчаться здійснювати державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки щодо виявлення та запобігання порушень вимог законодавства органами та суб’єктами господарювання.
Практичне заняття організоване кафедрою права та менеджменту у сфері цивільного захисту. Майбутні рятувальники ознайомились з особливостями планування та експлуатації культурно-видовищного закладу, основними рішеннями, спрямованими на обмеження розповсюдження пожежі, її гасіння та евакуацію людей і провели перевірку дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.
Слід зазначити, що відповідно до п.3 ст.133 «Кодексу цивільного захисту України», Державна служба України з надзвичайних ситуацій планує підсилити контроль за діяльністю об’єктів із масовим перебуванням людей.
Професор кафедри права та менеджменту у сфері цивільного захисту Олег Міллер розповів, що суб’єкти господарювання, на яких існує небезпека виникнення надзвичайних ситуацій (пожеж), підлягають постійному та обов’язковому аварійно-рятувальному обслуговуванню на договірній основі аварійно-рятувальними службами, які пройшли атестацію в установленому порядку. Аварійно-рятувальне обслуговування передбачає надання послуг з проведення відповідних робіт із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій (профілактики), локалізації і ліквідації наслідків аварій (пожеж).
Курсанти університету вчаться здійснювати державний нагляд у сфері пожежної та техногенної безпеки щодо виявлення та запобігання порушень вимог законодавства органами та суб’єктами господарювання.