Курсанти Університету стали бронзовими призерами Чемпіонату ДСНС України з боротьби «Самбо»

З 5 по 7 вересня 2018 р. збірна команда Університету брала участь в Чемпіонаті ДСНС України з боротьби «Самбо»
Змагання відбувалися в м. Харкові за участі 11 команд. За результатами змагань наша команда посіла 4-те місце.
В особистій першості курсанти: Веприк Микола, Іванчук Павло, Стельмашов Артем стали бронзовими призерами чемпіонату.
Збірну команду Університету представляли курсанти:
Стельмашов Артем       -        ПБ-2
Іванчук Павло               -        ЦЗ-2
Веприк Микола             -        ПБ-4
Мовчан Сергій              -        ЦЗ-4
Маркевич Богдан          -        ЦЗ-4
Наступні змагання наша команда проведе з 27 по 29 вересня на чемпіонаті МВС України в м. Харкові.
Бажаємо успіхів нашій команді!
Керівник делегації                                                               І. І. Задорожний