Курсанти університету взяли участь у військових навчаннях
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
З 25 по 27 вересня, у рамках роботи інформаційно-практичного центру безпеки міста, курсанти та студенти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності взяли участь у практичному курсі військової підготовки. Навчання відбулися на базі Міжнародного центру миротвочості та безпеки Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.
За словами проректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Івана Мовчана, подібні заняття у сьогоднішніх умовах – це життєва необхідність: «В час коли існує пряма військова загроза зі сторони сусідньої держави, кожен офіцер, рядовий, чоловік повинен вміти користуватися зброєю та мати елементарні знання з військової підготовки. Свого часу наш навчальний заклад відмовився від подібних занять у зв’язку з тим, що на Державну службу України з надзвичайних ситуацій покладені завдання по забезпеченню цивільного захисту та функції, які не передбачають застосування зброї. Враховуючи реалії сьогодення ці рішення потрібно переглядати та відновити курси військової підготовки курсантів».
За словами проректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Івана Мовчана, подібні заняття у сьогоднішніх умовах – це життєва необхідність: «В час коли існує пряма військова загроза зі сторони сусідньої держави, кожен офіцер, рядовий, чоловік повинен вміти користуватися зброєю та мати елементарні знання з військової підготовки. Свого часу наш навчальний заклад відмовився від подібних занять у зв’язку з тим, що на Державну службу України з надзвичайних ситуацій покладені завдання по забезпеченню цивільного захисту та функції, які не передбачають застосування зброї. Враховуючи реалії сьогодення ці рішення потрібно переглядати та відновити курси військової підготовки курсантів».