Лекція професора Браяна Ендерле в ЛДУ БЖД

Лекція професора Браяна Ендерле в ЛДУ БЖД
ССХ Львів в рамках співпраці з Intervarcity USA і університетом UCDavis організував лекцію Dr. Bryan Enderle.
Dr. BryanEnderle – провідний професор хімії і філософі університету Davis (Каліфорнія, США), учасник TEDTALKS, автор низки статей і книг.
Професор прочитав лекцію, присвячену актуальній темі сьогодення «Постправда та її значення».
 Що таке постправда? Це слово розійшлося мережею не просто так: Оксфордський словник визнав його словом 2016 року. Якщо бути точним, то це не іменник, а прикметник, який «характеризує ситуацію, за якої об’єктивні факти впливають на формування громадської думки менше, ніж звертання до чистих емоцій». У мережі це ще звуть «хайпом», коли не так важливо, що дійсно відбулося, як те, наскільки емоційно це сприйняли люди.
«Разом з аудиторією ми обговорили як соціальні медіа переплітаються з постправдою, який влив має постправда на політичній арені та у нашому повсякденному житті.», - сказав Dr. BryanEnderle

Дата:

Середа, 12 Вересень, 2018 - 15:15