Українська Англійська

ЛДУБЖД

Літературний вечір Григорія Васяновича

Версия для печати
Літературний вечір Григорія Васяновича
Літературний вечір Григорія Васяновича
4 грудня у Культурно-просвітницькому центрі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувся літературний вечір, присвячений дню народженню всесвітньо відомого українського філософа і поета  Григорія Сковороди "ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА -- НАШ ПЕРШИЙ РОЗУМ" за участю поета та професора кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи Григорія Петровича Васяновича.
Викладачі, студенти та курсанти ознайомилися з життям та творчістю українського генія, духовно збагатилися, прослухавши пісні на слова Григорія Сковороди у виконанні професора та філософські коментарі до них.
«Шукайте сродну працю, -- закликавГригорійПетрович, цитуючи відомі слова мислителя, і продовжував: І буде неважливо, чи гарно ви печете хліб, чи вчите дітей, чи пишете закофни, чи носите цеглу для зведення храму. Усі справи -- однаково важливі. Але набагато важливіше -- щоб це була ваша справа. І ви пекли хліб, вчили дітей, писали закони чи носили цеглу для зведення храму не з примусу і не за гроші, а тому, що коли ви це робите -- душа бринить і співає від щастя».
Організацію літературного вечора ініціювала Рада курсантського та студентського самоврядування, адже завдяки таким заходам молодь збагачує себе вічними цінностями, торкаючись високого  поетичного слова у форматі живого спілкування зі світочами науки.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету