Львівський державний університет безпеки життєдіяльності лідирує серед навчальних закладів ДСНС України у світовому рейтингу Webometrics

Webometrics Ranking of World’s Universities опублікував рейтинг вищих навчальних закладів, який охоплює майже 22 тисячі університетів і навчальних закладів з усього світу.

За отриманими результатами досліджень Webometrics Львівський державний університет безпеки життєдіяльності посів 88 місце серед 313 вишів України та 5 місце на Львівщині. Загалом у світі Університет займає 9406 місце. Це найкращий показник серед навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Новий web-рейтинг університетів світу, що нещодавно опублікований, складений з урахуванням систематизованих даних, які отримані розробниками у січні цього року. В процесі складання Webometrics Ranking of World’s Universities розробниками враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів, іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту навчального закладу.

Рейтинг Webometrics складений дослідницькою групою Cybermetrics Lab при найбільшому в Іспанії дослідницькому центрі Consejo Superior de Investigaciones Cientificas (Вища рада з наукових досліджень).

Варто зазначити, що Львівський державний університет безпеки життєдіяльності загалом посідає високі місця в авторитетних освітніх рейтингах, є визнаним лідером національної освіти і консолідованого рейтингу ВНЗ України в галузі безпеки людини. В минулому році за рейтингом Міністерства освіти і науки Університет посів 3 місце у розділі «Право, правоохоронна діяльність, цивільний захист, безпека життєдіяльності» серед усіх навчальних закладів України.

Ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр зазначив, що такі високі показники у різних рейтингах це ефективні дії усього колективу навчального закладу, спрямовані на досягнення успішності, досконалості та конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг та ринку праці, а також новаторство та вміння фокусувати зусилля на реалізацію поставлених цілей.