Українська Англійська

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності посідає високі місця у рейтингах ВНЗ України

Версия для печати
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності посідає високі місця у рейтингах ВНЗ України
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності посідає високі місця у рейтингах ВНЗ України
На етапі реформування вищої освіти в Україні особливої актуальності набувають рейтинги навчальних закладів. За результатами інтегрального оцінювання за основними показниками діяльності вони встановлюють місця ВНЗ. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності упродовж багатьох років займає високі місця у різноманітних рейтингах ВНЗ України. Не став винятком і цьогорічний Консолідований рейтинг ВНЗ України, складений освітнім ресурсом osvita.ua.

Консолідований рейтинг охоплює такі відомі освітні та наукові рейтинги, як «ТОП-200 Україна», науковий рейтинг «Scopus»  і  Міжнародний рейтинг університетів «Webometrix». Наш навчальний у цьому рейтингу є на 98 місці в Україні, має 5 місце у Львові, а у системі навчальних закладів ДСНС України – на першому місці.

Одним з важливих показників діяльності університетів є наукова діяльність.  Її оцінювання в Україні проводиться рейтингом «Бібліометрика української науки» за даними Google Академія на основі індексу Гірша. Станом на сьогодні у рейтингу наукових колективів наш університет займає 46 місце в Україні, третє у Львові та перше з навчальних закладів ДСНС України. У категорії наукових періодичних видань, що мають бібліометричні профілі, збірник наукових праць Університету «Пожежна безпека» є на 207 місці з індексом Гірша 6, а «Вісник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності» – на 279 місці з h5-інлексом 4, що є високими показниками для спеціалізованих видань у галузі безпеки життєдіяльності.

Ми вітаємо науково-педагогічний колектив Університету з високою оцінкою діяльності та закликаємо до подальших звершень у галузі освіти і науки.

Додати коментар

You must have Javascript enabled to use this form.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@mns.gov.ua

Пошта Університету