Українська Англійська

ЛДУБЖД

Між ЛДУ БЖД та Кінгстонським Університетом підписано угоду про співпрацю в рамках програми ЄС «ЕРАЗМУС+»

Версия для печати
Ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр провів робочу зустріч із професором, керівником курсів управління безпекою та ризиками Кінгстонського університету  Іоаном Грейтбатчем.  Було обговорено деталі науково-освітньої співпраці між Українським та Британським вищими навчальними закладами в рамках програми Європейського Союзу «Еразмус+» та підписано відповідну угоду  щодо організації проектів академічної мобільності та спільних магістерських програм.
Підписання цієї угоди розширює географію міжнародної співпраці ЛДУ БЖД. Відповідно до неї, навчальні заклади обов'язково визнають кредити, накопичені студентом під час навчання за кордоном, які будуть автоматично зараховані для отримання  диплому, коли він повернеться до свого навчального закладу. Працівники зможуть отримати гранти для викладання або стажування у партнерських організаціях. За цією ж угодою навчальний заклад зможете прийняти іноземних студентів, аспірантів, докторантів або працівників для подібних короткотермінових періодів навчання у навчальному закладі.
Представник Кінгстона відзначив високий рівень науково-дослідної та навчальної бази Львівського державного університету  безпеки життєдіяльності, рівень науково-педагогічних працівників, студентів, вклад у розвиток загальноєвропейської системи глобальної цивільної безпеки та транскордонного співробітництва в цій сфері.
У свою чергу Михайло Козяр висловив впевненість, що співпраця між університетами принесе користь, стане потужним кроком подальшої інтеграції української системи освіти у загальноєвропейську та світову. Сформована перша група з числа професорсько-викладацького персоналу та адміністрації для ознайомлення із науково-дослідною та навчальною базою Британського університету.
Нагадаємо, що Львівський державний університет безпеки життєдіяльності вже співпрацює із польськими освітніми установами за програмою «Подвійний диплом», яка дозволяє здобувати вищу освіту  за інтегрованими навчальними програмами.
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02