Міжнародне визнання кафедри промислової безпеки та охорони праці

Міжнародне визнання кафедри промислової безпеки та охорони праці
З 4 по 10 липня в м. Кракові (Республіка Польща) відбулась конференція Європейського Товариства Наук про Безпеку (European Association for Security), в якій взяв участь завідувач кафедри промислової безпеки та охорони праці доцент, кандидат хімічних наук Олександр Мірус.
Під егідою European Association for Security  проведено понад 120 міжнародних конференцій та наукових семінарів у  Бельгії, Болгарії, Чехії, Молдові, Німеччині, Польщі, Словаччині, Угорщині та Україні. Основним питанням таких заходів було наукове та практичне вивчення аспектів, які забезпечують безпеку людей та підприємств у Європі.
На завершальному засіданні президії European Association for Security   кафедру промислової безпеки та охорони праці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності  та завідувача кафедри Олександра Міруса прийнято в склад членів Європейського Товариства Наук про Безпеку (European Association for Security).