На базі навчальної пожежно-рятувальної частини створено нове робоче навчальне місце
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
В навчальній пожежно-рятувальній частині Університету створено нове робоче навчальне місце для відпрацювання рятувальних дій в підземних комунікаціях (криницях, каналізаційних отворах, технологічних установках, кабельних тунелях, ліфтових шахтах тощо).
За словами заступника начальника навчально-методичного центру – начальника навчальної пожежно-рятувальної частини підполковника служби цивільного захисту Василя Ковальчика, необхідність створення робочого місця обумовлена значною кількістю проведення подібних пошуково-рятувальних робіт. Усі роботи по облаштуванню навчального місця здійснено силами працівників навчальної пожежно-рятувальної частини.
«В процесі навчань відпрацьовуються вправи з пошуку потерпілої особи в умовах повної темряви, замкнутого та обмеженого для руху простору з використанням апаратів захисту органів дихання та зору, а також здійснення підйому потерпілого за допомогою рятувального пристрою «Тринога» на поверхню. Навчання з особовим складом чергового караулу навчальної пожежно-рятувальної частини відбуваються відповідно до програми проходження навчальної практики», - розповів Василь Ковальчик.
До слова,рятувальний пристрій «Триніг» створений фахівцями університету. З його допомогою можна рятувати людей з побутових та каналізаційних колодязів, тріщин, які утворилися внаслідок зсуву ґрунту чи землетрусу.
За словами заступника начальника навчально-методичного центру – начальника навчальної пожежно-рятувальної частини підполковника служби цивільного захисту Василя Ковальчика, необхідність створення робочого місця обумовлена значною кількістю проведення подібних пошуково-рятувальних робіт. Усі роботи по облаштуванню навчального місця здійснено силами працівників навчальної пожежно-рятувальної частини.
«В процесі навчань відпрацьовуються вправи з пошуку потерпілої особи в умовах повної темряви, замкнутого та обмеженого для руху простору з використанням апаратів захисту органів дихання та зору, а також здійснення підйому потерпілого за допомогою рятувального пристрою «Тринога» на поверхню. Навчання з особовим складом чергового караулу навчальної пожежно-рятувальної частини відбуваються відповідно до програми проходження навчальної практики», - розповів Василь Ковальчик.
До слова,рятувальний пристрій «Триніг» створений фахівцями університету. З його допомогою можна рятувати людей з побутових та каналізаційних колодязів, тріщин, які утворилися внаслідок зсуву ґрунту чи землетрусу.