На базі Університету проводились навчально-методичні збори з організації роботи газодимозахисної служби в підрозділах територіальних органів та підрозділах центрального підпорядкування ДСНС України

Протягом 02-03 липня 2018 року на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та за підтримки ГУ ДСНС України у Львівській області проводились навчально-методичні збори з організації роботи газодимозахисної служби в підрозділах територіальних органів та підрозділах центрального підпорядкування ДСНС України. До участі у цьому заході були залучені представники всіх територіальних підрозділів ДСНС України відповідальних за напрямок газодимозахисної служби.
Під час навчально-методичного збору було обговорено ряд важливих питань:
аналіз стану газодимозахисної служби в органах і підрозділах Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту та стану їх забезпечення засобами індивідуального захисту органів дихання і зору;
аналіз діяльності територіальних органів ДСНС щодо стану організації служби в підрозділах та травматизму особового складу під час виконання завдань за призначенням і заходи щодо його попередження;
обговорення питань щодо внесення змін до Настанови з організації газодимозахисної служби;
обмін досвідом в організації ГДЗС;
про методику сучасної підготовки та  проведення занять з газодимозахисниками, а також майбутніх змін та доповнень, що повинні бути включені в нову редакцію Настанови з газодимозахисної служби.Невід’ємною частиною навчально-методичного збору було визначення рівня фахової підготовки учасників зборів, який включав в себе в перший день – проходження тренувальної стежки MSA Auer у психолого-тренувальному полігоні ГДЗС ЛДУБЖД та на другий день – практична робота на багатофункціональному тренажері контейнерного типу під керівництвом науково-педагогічних працівників ЛДУБЖД з виконанням наступних вправ:
рятування постраждалого з умовного колодязя;
проходження перешкод модульного типу;
пошук та рятування постраждалого ланкою ГДЗС в задимленому лабіринті;
робота в ЗІЗОД у спеціальних хімічно-захищених костюмах легкого та важкого типу.Представники Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України та учасники зборів зазначили високий рівень матеріальної бази ГДЗС університету та організацію проведення цього заходу.