На базі Університету стартували Х змагання ПАТ «Укрзалізниця» з пожежно-прикладного спорту

12 вересня на території Навчально-тренувального комплексу Університету відбулось урочисте відкриття Х змагання ПАТ «Укрзалізниця» з пожежно-прикладного спорту. У змаганнях взяли участь 6 команд регіональних філій: «Придніпровська залізниця» - команда-переможець змагань 2016 року, 2 команди регіональних філій «Одеська залізниця», «Львівська залізниця» та «Південно-західна залізниця».
Змагання проводяться з метою популяризації і розвитку ППС, підвищення рівня професійної підготовки працівників відомчої пожежної охорони та її готовності до дій з ліквідації пожеж і наслідків надзвичайних ситуацій на залізничному транспорті.