Українська Англійська

На Київщині відбулося закриття ХХІХ Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля

Версия для печати
3 червня в місті Вишневе, що на Київщині, на стадіоні спорткомплексу ГУ ДСНС України у Київській області, відбулося закриття ХХІХ Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних - героїв Чорнобиля. Цього року участь у змаганнях брали 15 команд (140 спортсменів). А саме: команди з Білорусії, Турції, Литви, Естонії, Молдови, Болгарії та збірна України, а також 8 кращих команд з Київської, Черкаської, Одеської, Житомирської, Чернігівської, Волинської областей, команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ.

Впродовж трьох днів, з 1 по 3 червня, учасники змагалися у підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної башти, подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, пожежній естафеті 4 по 100 метрів та бойовому розгортанні.

“Проведення змагань сприяє популяризації пожежно-прикладного спорту, зміцненню дружби між пожежними-рятувальниками всього світу і збереженню світлої пам'яті про подвиг загиблих пожежних. Тож сьогодні тут немає переможених. Всі учасники є переможцями. Я бажаю вам не зупинятися на досягнутому, здобувати нові спортивні перемоги, впевнено рухатися до завоювання кубків та медалей”, - зазначив Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

За результатами змагань переможцем ХХІХ Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля стала збірна команда Білорусії. Друге загальнокомандне місце посіла збірна України, третє — команда з Київської області, четверте - команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

У індивідуальному заліку спортсмен Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Андрій Авраменко виборов І-е місце у вправі подолання 100-метрової смуги з перешкодами.