На полігоні ЛДУБЖД відбулася практична підготовка рятувальників з п’яти областей

У рамках програми «Polska Рomoc» 05-07 листопада відбувся завершальний етап проекту «Підтримка системи навчання добровільної пожежної охорони, а також підвищення кваліфікації державних рятувальних служб України».

Після офіційної зустрічі із в. о. ректора Університету Романом Ратушним та вручення сертифікатів інструкторів, учасники прослухали теоретичний курс лекцій. Другого дня навчань  практичні працівники (У)ГУ ДСНС України Одеської, Донецької, Дніпропетровської, Тернопільської, Вінницької областей та добровольці пожежних дружин Західної України мали змогу перевірити свою готовність до виконання покладених на них завдань під час пожеж, ліквідації надзвичайних ситуацій на Багатофункціональному  тренажері практичної підготовки рятувальників контейнерного типу і застосувати набуті знання для покращення підготовки особового складу підрозділів ДСНС України.
У проекті взяли участь лідер консорціуму Головна школа державної пожежної служби у Варшаві, партнери проекту: Львівський державний університету безпеки життєдіяльності, Головне управління ДСНС у Львівській області, Львівська обласна організації Добровільного пожежного товариства України.

Багаторічна співпраця між Головною школою державної пожежної служби у Варшаві та нашим Університетом дає можливість навчальному закладу переймати передовий досвід у сфері безпеки людини, впроваджувати інноваційні технології в освітній процес, а головне – відпрацьовувати практичні навики на таких тренувальних комплексах. Цей комплекс, без сумніву, слугує потужним підсиленням практичної складової навчального процесу, адже саме в ньому максимально відтворені умови, наближені до реальних пожеж у закритих приміщеннях, де кожен рятувальник зможе випробувати себе в екстремальних умовах надзвичайної ситуації і відпрацювати набуті теоретичні знання. Таких тренувальних комплексів контейнерного типу всього 19-18 на території Республіки Польща та один у нашому навчальному закладі.