Науковці Університету долучилися до обговорення актуальних питань логістики безпеки в європейському просторі

11 квітня науковці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Василь Попович, Ольга Меньшикова, Ігор Малець, Роман Яковчук та Андрій Волощишин взяли участь у ІІ Міжнародній науковій конференції "Логістика в безпеці, управлінні, медицині та рятувальній справі", яка відбувалася у Суспільній академії наук (м. Варшава, Республіка Польща).
Конференція мала міждисциплінарний характер та дала можливість обмінятися досвідом фахівцям з безпеки життєдіяльності, медицини та логістики.