Наукові роботи магістрів ЛДУ БЖД визнані кращими у сфері управління проектами та програмами
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
8-9 жовтня, на базі Львівської політехніки відбулася 72 студентська науково-технічна конференція “Управлінню бізнес проектами та програмами”. Університет на конференції представили магістри Роман Головатий та Олексій Максимів. У роботі конференції взяли участь понад 40 учасників. Представники нашого Університету продемонстрували свої глибокі та змістовні знання, а представлені роботи були визнані одними з найкращих.