Науково-педагогічні працівники Університету переймають передовий досвід у сфері протипожежного захисту

11 квітня 2019 року представники Університету прийняли участь у тренінгу організованого фірмою FOAMAX Fire fighting system and equipment, яка є дистриб’юторами продукції марок SKUM TYCO, MACRON, ANSUL, WILLIAMS FIRE & HAZARD CONTROL. В ході тренінгу було презентовано комплексний підхід до питань протипожежного захисту лідируючих компаній в галузі Fire & Security, а також досвід здобутий при реалізації проектів на польському ринку.
Також представники даної фірми провели ряд презентацій, а саме:
- Представлення продукції для водних установок пожежогасіння;
- Представлення проти замерзаючого вогнегасного засобу Temper S;
- Представлення пінних засобів пожежогасіння та можливостей їх застосування;
- Високопродуктивні лафетні стволи та перевізні мотопомпи Williams Fire and Hazard Control;
- Димовидалення на об’єктах масового перебування людей;
- Застосування новітніх інженерних засобів в процесі проектування будинків і інших будівель.
Набутий досвід та матеріали даного тренінгу будуть використані у навчальному процесі на кафедрах пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт та наглядово-профілактичної діяльності.