Науково-педагогічні працівники Університету викладають у Кінгстонському університеті

Делегація Університету у складі доцента кафедри екологічної безпеки К. В. Степової та викладача кафедри цивільного захисту та комп’ютерного моделювання екогеофізичних процесів А. П. Гаврися перебуває з візитом в рамках програми ERASMUS+ у Кінгстонському університеті міста Лондона.
Під час візиту заплановано проведення лекційних, семінарських та практичних заняття за такими темами: «Використання ГІС-технологій для попередження виникнення надзвичайних ситуацій», «Зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру (на прикладі України)», «Природні небезпеки: наукові принципи і процеси», «НВЧ-модифіковані бетоніти як адсорбенти важких металів зі стічних вод». Заняття проводяться англійською мовою.
Крім цього, заплановано робочі зустрічі з доктором Девідом Кіддом, доктором Трейсі Коутс та доктором Аланом Флоуверсом щодо майбутніх візитів науково-педагогічних працівників Університету до Лондона та подання нового проекту про академічну мобільність між університетами.

Дата:

Середа, 30 Січень, 2019 - 21:45