Новообрані курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності святкують День Незалежності

З року в рік першокурсники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності святкують 24 серпня, День Незалежності України, на Табірному зборі. З нагоди великого свята нашої Держави, майбутнє покоління Державної служби з надзвичайних ситуацій привітав ректор Університету, професор Мирослав Коваль. «Кожен етап життя людини є особливим й залишає по собі спогади: дитинство, 11 років школи. Тепер ви розпочинаєте нову главу - курсантське життя, що бере початок тут, на Табірному зборі. Саме зараз ви зробили перші несміливі кроки у професійному становленні. Ви навчаєтеся не тільки від командирів, а й один в одного, здобуваєте безцінний досвід. Ці два тижні є невід’ємною складовою вашого старту в обраній професії», - зазначив Мирослав Стефанович.
Після обіду за програмою вихідного дня відбулася спартакіада та Конкурс художної самодіяльності, де новообрані курсанти продемонстрували свої таланти: вони співали, танцювали, декламували вірші та влучно жартували. Такі конкурси дають змогу розкрити кожному себе, свій творчий потенціал та переконатися що активність, креативність, дружба та згуртованість колективу - це основа курсантського життя.

Дата:

Субота, 24 Серпень, 2019 - 15:15