Підведено підсумки Міжнародного конкурсу на кращу наукову роботу курсантів, студентів та слухачів у сфері безпеки життєдіяльності

Протягом лютого-березня 2014 року в Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності проводився Міжнародний конкурс на кращу наукову роботу курсантів, студентів та слухачів у сфері безпеки життєдіяльності.

Метою конкурсу є залучення курсантів, студентів і слухачів вищих навчальних закладів до виконання наукових досліджень, активізація їх навчально-пізнавальної діяльності, формування і розвиток умінь та навичок самостійної роботи, творчих здібностей і підтримка та заохочення талановитої молоді до проведення наукових досліджень у сфері безпеки життєдіяльності.

На конкурс загалом надійшло 43 наукові роботи з 5 навчальних закладів Білорусі, Азербайджану та України. До участі в його заключному етапі було відібрано 29 робіт.

27 березня в рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених, курсантів і студентів «Проблеми та перспективи розвитку забезпечення безпеки життєдіяльності» відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії, яка відповідно актуальності проблем проведених досліджень визначила переможців та призерів міжнародного конкурсу за напрямами.

«Техногенна та пожежна безпека»
1. Палагін Р.А. (Черкаський інститут пожежної безпеки НУЦЗУ) «Розробка вогнезахисних речовин на основі вогнегасних солей, іммобілізованих внутрішньою поверхнею високо пористих носіїв» (науковий керівник - Єлагін Г.І.).
Завдяки сприяння фірми «Статус-С» (м. Київ) та її співпраці з Львівським державним університетом безпеки життєдіяльності переможцю за напрямом «Техногенна та пожежна безпека» вручено спеціальний подарунок – шолом FIRE 03.

2. Яцишин В.О., Мельник К.В. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Використання твердопаливних аерозольних систем при гасінні різних класів пожеж» (науковий керівник – Баланюк В.М.).
2. Бурдико П.В., Гусейнов Б.Е. (ДНЗ «Гомельський інженерний інститут» МНС Республіки Білорусь) «Комплексный поход при проектировании интегрированной системы безопасности для объекта «оптовый магазин» (науковий керівник – Максимов П.В.).

3. Запотинський О.І., Харечко В.М. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Визначення меж вогнестійкості монолітних залізобетонних конструкцій пандусу стадіону «Львів-Арена» розрахунковим методом (науковий керівник – Гуцуляк Ю.В.).
3. Ворошило О.М. (Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» (м. Харків) «Розрахунок наслідків гідродинамічних аварій на прикладі Краснопавлівського водосховища» (науковий керівник – Клеєвська В.Л.).
3. Мельник О.Я., Костриба Р.М. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Особливості припинення процесів горіння аерозольутворюючими системами при об’ємному гасінні» (науковий керівник – Баланюк В.М.).

«Інформаційно-телекомунікаційні технології у сфері безпеки життєдіяльності»
1. Захарків Т.І. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Розробка програмного засобу захисту інформації на основі крипто-стеганографічного її перетворення» (науковий керівник – Кухарська Н.П.).

3. Берегулько Н.О. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Управління проектами впровадження систем захисту інформації у структурні підрозділи ДСНС України» (науковий керівник – Грицюк Ю.І.).
3. Максимів О.П., Ковальчук Ю.М. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Концепція структури системи інформаційного права та її впровадження в Україні» (науковий керівник – Саміло А.В.).

«Екологічна безпека»
1. Равлик У.І. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Оцінка впливу шахти «Червоноградська» на стан довкілля за асиметрією листків берези повислої» (науковий керівник – Карабин В.В.).

2. Пацкан В.В. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Еколого-фауністичні особливості вищих різновусих лускокрилих долини р. Латориця в околицях смт. Чинадієво Мукачівського району Закарпатської області» (науковий керівник – Мельник О.С.).

3. Пальчук І.В. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Заповідник» (науковий керівник – Гринчишин Н.М.).
3. Оксенюк Б.К. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Ялина звичайна та ялина колюча в умовах вуличних насаджень міста Львова». (науковий керівник – Мисяк В.І.).

«Управління проектами та програмами у сфері безпеки життєдіяльності»
3. Шмулик А.М., Шаркевич Н.В. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Критеріальне оцінювання ефективності заходів щодо організації дорожнього руху в умовах великих міст» (науковий керівник – Паснак І.В.).

«Психологія особистості в екстремальних умовах»
1. Топчій В.О. (Національний університет цивільного захисту України, м. Харків) «Метакогнітивні здібності як фактор професійної успішності рятувальника» (науковий керівник – Боснюк В.Ф.).

2. Сало О.І. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Ефективність тренінгової діяльності психолога стосовно розвитку комунікативних вмінь особистості студента» (науковий керівник – Сірко Р.І.).
2. Рочева О.В. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Психологічні особливості формування психосоціотипу творчості особистості» (науковий керівник – Кривопишина О.А.).

3. Сарабун Х.О. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Тривожність у структурі особистості курсантів ВВНЗ» (науковий керівник – Сірко Р.І.).
3. Ніколайчук Д.О. (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) «Вплив інтелектуальних здібностей на формування лідерських якостей курсантів ВВНЗ» (науковий керівник – Сірко Р.І.).

strong