Підведено підсумки вступної кампанії та визначено пріоритети на новий навчальний рік

Сьогодні, 30 серпня, відбулося розширене засідання Вченої ради Університету. Ректор Михайло Козяр привітав усіх із початком нового навчального року та побажав продуктивної праці. «Одним з головних завдань є надання якісних освітніх послуг, індивідуальний підхід та партнерські відносини між викладачем, курсантом та студентом, подальша інформатизація та застосування сучасних інформаційних технологій у навчальному процесі»,- зазначив ректор.
Про підсумки вступної кампанії доповів перший проректор Мирослав Коваль. Він розповів, що незважаючи на жорстку конкуренцію між навчальними закладами, інтерес абітурієнтів до нашого Університету залишається досить високим. Зокрема, серед навчальних закладів ДСНС України, наш Університет став найпопулярнішим серед студентів.
Мирослав Коваль розповів, що основне завдання, яке поставила перед собою приймальна комісія Університету – забезпечення належного рівня організації і проведення вступної кампанії, недопущення недоліків і порушень, нарікань зі сторони вступників та їх батьків. Необхідно відмітити, що особливістю вступної кампанії 2013 року було значне підвищення рівня знань контингенту вступників (результати ЗНО абітурієнтів перевищили минулорічні показники в середньому на 12,3 бали), а також більш активне використання електронної форми заяв. Кількість заяв від бажаючих навчатися у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за усіма напрямками та спеціальностями цього річ зросла у порівнянні з минулим роком на 18%.
Про наукову роботу доповів проректор Університету Тарас Рак. Він акцентував увагу на посиленні роботи наукових товариств, залучення курсантів та студентів до наукової роботи. Також він закликав науково-педагогічний персонал друкуватися у авторитетних міжнародних видання з високим індексом цитування, адже це впливає на рейтинг Університету.
Проректор зі стратегічного планування та контролю Роман Ратушний довів до присутніх вимоги документів, які регламентують внутрішню діяльність навчального закладу та наголосив про постійну готовність персоналу до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. В Університеті створений черговий підрозділ з курсантів та експертна група із науковців, які працюють в різних галузях безпеки.