Популярність професії рятувальника серед молоді зростає

Представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності беруть участь у 23-му Ярмарку кар’єри та Дні відкритих дверей навчальних закладів, який організовує Львівський обласний центр зайнятості в рамках Дня професійного самовизначення. Запрошені понад 70 працедавців, які запропонують наявні вільні місця праці.
У відкритті  заходу взяв участь заступник Голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, заступник міського голови Василь Косів, директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк та інші.
Під час відкриття, представник Львівського університету ДСНС України Антон Крук зазначив: «Сьогодні навчальний заклад повинен тісно співпрацювати із роботодавцем і дбати про якість освітніх послуг. В моделі вищого навчального закладу сьогодення має бути закладена і реалізована низка ідей: ідея ступеневої освіти у тісному поєднанні з практичною діяльністю; ідея особистісно-орінтованого підходу до кожного студента у залежності від його пізнавальних можливостей, задатків, здібностей, таланту; ідея перетворення вищого навчального закладу в центр глибинного розвитку науки, в тому числі й фундаментальної, та одночасне впровадження наукових досягнень і в навчальний процес, і у виробництво та технології діяльності. Навчальний заклад має бути своєрідним науковим навчально-виховним центром інноваційної системи та формування інтелектуального капіталу нації».
Слід зазначити, що інтерес та популярність до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності серед абітурієнтів, свідчить про популярність професії рятувальника.
Випускники загальноосвітніх середніх шкіл зустрінуться з працівниками 50 навчальних закладів. Освітяни поінформують майбутніх абітурієнтів із умовами вступу на навчання, розкажуть про перспективи працевлаштування за набутим фахом. Така інформація знадобиться школярам при прийнятті рішення про вибір професії.
Учасники заходу також матимуть змогу ознайомитися з переліком актуальних в області вакансій, пройти тестування на схильність до того чи іншого ремесла, отримати консультації спеціалістів служби зайнятості з питань трудового законодавства, скористатися їхньою допомогою у написанні резюме тощо. Кожний відвідувач почерпне для себе цікаві й корисні відомості.