Практичні заняття

Практичні заняття
З метою засвоєння набутих теоретичних знань на прикладах діючих об’єктів інфраструктури міста та у відповідності до навчального плану підготовки бакалаврів за напрямом 261 „Пожежна безпека”, в період з 21.02.2019 – 07.03.2019  року викладачі кафедри  ПТ та АРР, підполковник служби цивільного захисту Сукач Р.Ю. та майор служби цивільного захисту Великий Я.Б. організували та провели практичні заняття з організації та тактики пожежогасіння  на ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Д. Галицького» та на об’єктах залізничного транспорту з вивченням тактичних можливостей пожежного потягу на регіональній філії «Львівська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

Дата:

Вівторок, 12 Березень, 2019 - 12:15