Практика як невідємна складова освітнього процесу

Практика  як невідємна складова освітнього процесу
Практика як невідємна складова освітнього процесу
На Навчально-тренувальному полігоні Університету сьогодні було проведено практичне відпрацювання організації аварійно-рятувальних робіт при ліквідації аварії на хімічно небезпечних об’єктах. Науково-педагогічні працівники кафедри тактики та аварійно-рятувальних робіт з дисципліни «Організація аварійно-рятувальних робіт»  провели чергове практичне зайняття з курсантами випускного курсу Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки.
Курсанти відпрацьовували організацію аварійно-рятувальних робіт на транспорті з хімічно небезпечними речовинами, а саме накладання бандажів на автоцистерну з елементом порятунку постраждалих.

Дата:

Понеділок, 19 Листопад, 2018 - 14:15