Практика-запорука якісної підготовки фахівців у сфері безпеки людини

Практика-запорука якісної підготовки фахівців у сфері безпеки людини
Основними завданнями Кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт є організація та здійснення на належному науковому та методичному рівнях навчально-виховного процесу з метою підготовки висококваліфікованих фахівців для оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.
У рамках освітнього процесу науково-педагогічні працівники Олександр Лазаренко та Юрій Панчишин провели практичні заняття з дисципліни «Організація роботи в засобах індивідуального захисту органів дихання» для студентів другого курсу.
У ході занять студенти мали змогу теоретично ознайомитися та практично відпрацювати порядок проведення першої та оперативної перевірок, які виконуються в апаратах на стисненому повітрі (АСП). Досконалі знання технічних характеристик, правильне та швидке виконання першої та оперативної перевірок АСП – ознака професіоналізму та майстерності працівника. Виконання зазначених перевірок є надзвичайно важливим елементом роботи працівників ОРС ЦЗ ДСНС України під час виконання завдань за призначенням, оскільки від цього залежить не тільки їх особиста безпека, але й громадян нашої держави.