Українська Англійська

ЛДУБЖД

Практика-запорука якісної підготовки фахівців у сфері безпеки людини

Версия для печати
Практика-запорука якісної підготовки фахівців у сфері безпеки людини
Практика-запорука якісної підготовки фахівців у сфері безпеки людини
Основними завданнями Кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт є організація та здійснення на належному науковому та методичному рівнях навчально-виховного процесу з метою підготовки висококваліфікованих фахівців для оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.
У рамках освітнього процесу науково-педагогічні працівники Олександр Лазаренко та Юрій Панчишин провели практичні заняття з дисципліни «Організація роботи в засобах індивідуального захисту органів дихання» для студентів другого курсу.
У ході занять студенти мали змогу теоретично ознайомитися та практично відпрацювати порядок проведення першої та оперативної перевірок, які виконуються в апаратах на стисненому повітрі (АСП). Досконалі знання технічних характеристик, правильне та швидке виконання першої та оперативної перевірок АСП – ознака професіоналізму та майстерності працівника. Виконання зазначених перевірок є надзвичайно важливим елементом роботи працівників ОРС ЦЗ ДСНС України під час виконання завдань за призначенням, оскільки від цього залежить не тільки їх особиста безпека, але й громадян нашої держави.
.
 
 
 
 

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету

Телефон звернення
щодо сексуальних домагань та проявів дискримінації
​тел. (032) 233-15-02