Представник ЛДУ БЖД виступив перед учасниками бойових дій в зоні АТО
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
7 вересня, речник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, автор та виконавець, майор служби ц.з. Антон Крук виступив перед пораненими військовослужбовцями, які перебували в зоні АТО. Концерт був організований у військовому клінічному центрі Західного оперативного командування керівником та заступником Львівської обласної організації української спілки ветеранів Афганістану Михайлом Магеровським та Андрієм Ільчишиним.
Представники спілки ветеранів Афганістану привітали військових, у яких в цей день було день народження та вручили подарунки.
А.Крук виконав декілька своїх пісень та побажав військовим швидкого одужання: «Маю велику честь виступати перед вами. На вашому прикладі сьогодні виховують молодь, завдяки таким, як ви, у нас є майбутнє. Сьогодні поруч з вами в зоні бойових дій тисячи моїх колег рятувальників виконують завдання, які дозволять якнайшвидше повернутись людям до своїх домівок». Він також висловив готовність виступити перед військовими, рятувальниками, які преребувають безпосередньо в зоні АТО.
«Я готовий виступити з концертами на Донбасі перед нашими військовими, рятувальниками, людьми, які відчувають потребу у спілкуванні, піднятті бойового духу. Якщо буде такий запит - однозначно дам свою згоду. Також мною прийнято рішення відмовитися від запланованих концертів, виступів, фестивалів, які проводяться на території Росії. Особисто я не маю нічого проти росіян, там є багато моїх друзів, але не можу сприймати, як будь-який свідомий українець, агресивну політику сусідньої держави, політику, яка не рахується із людськими життями не лише українців, але й власного народу. Ніщо не може бути виправданням таким діям, потрібно докласти максимум зусиль аби прийшов мир», - зазначив А.Крук.
До слова, нещодавно Львівський державний університет безпеки життєдіяльності державної служби України з надзвичайних ситуацій надав гуманітарну допомогу 24-й окремій механізованій бригаді (Яворів, Львівщина), військовослужбовці якої впродовж тривалого часу перебували в оточенні в зоні АТО.
Представники спілки ветеранів Афганістану привітали військових, у яких в цей день було день народження та вручили подарунки.
А.Крук виконав декілька своїх пісень та побажав військовим швидкого одужання: «Маю велику честь виступати перед вами. На вашому прикладі сьогодні виховують молодь, завдяки таким, як ви, у нас є майбутнє. Сьогодні поруч з вами в зоні бойових дій тисячи моїх колег рятувальників виконують завдання, які дозволять якнайшвидше повернутись людям до своїх домівок». Він також висловив готовність виступити перед військовими, рятувальниками, які преребувають безпосередньо в зоні АТО.
«Я готовий виступити з концертами на Донбасі перед нашими військовими, рятувальниками, людьми, які відчувають потребу у спілкуванні, піднятті бойового духу. Якщо буде такий запит - однозначно дам свою згоду. Також мною прийнято рішення відмовитися від запланованих концертів, виступів, фестивалів, які проводяться на території Росії. Особисто я не маю нічого проти росіян, там є багато моїх друзів, але не можу сприймати, як будь-який свідомий українець, агресивну політику сусідньої держави, політику, яка не рахується із людськими життями не лише українців, але й власного народу. Ніщо не може бути виправданням таким діям, потрібно докласти максимум зусиль аби прийшов мир», - зазначив А.Крук.
До слова, нещодавно Львівський державний університет безпеки життєдіяльності державної служби України з надзвичайних ситуацій надав гуманітарну допомогу 24-й окремій механізованій бригаді (Яворів, Львівщина), військовослужбовці якої впродовж тривалого часу перебували в оточенні в зоні АТО.