Представник Університету здобув досвід гасіння лісових пожеж в США

Представник Університету здобув досвід гасіння лісових пожеж в США
В період з 16 до 26 червня доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт підполковник служби цивільного захисту Дмитро Чалий проходив навчання з гасіння лісових пожеж у «Школі захисника» Лісової служби США.
В рамках навчання учасник пройшов всі теоретичні та практичні заняття та успішно склав тест на фізичну підготовленість отримавши сертифікат міжнародного зразка. Також спільно з колегами з Лісової служби США Дмитро Чалий залучався до гасіння лісової пожежі в реальних умовах.
Набутий досвід буде впроваджено в освітній процес підготовки фахівців зі спеціальності «Пожежна безпека» Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.