Представники компанії Andreas STIHL в Україні провели тренінг у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності

Кафедра Експлуатації транспортних засобів та пожежно-рятувальної техніки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності у рамках співпраці з представниками компанії Andreas STIHL в Україні провела тренінг з безпечного застосування моторизованого аварійно-рятувального інструменту.
 В ході тренінгу представники компанії розповіли про її історію, інноваційні технології, що застосовуються компанією при виготовленні сучасного ріжучого інструменту. Зокрема було продемонстровано автономне електричне аварійно-рятувальне обладнання.
На практичній частині заняття курсанти навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки мали змогу працювати з таким обладнанням.
Слід зазначити, що завдяки налагодженій співпраці та дружнім відносинами з дилерами компанії STIHL кафедра Експлуатації транспортних засобів та пожежно-рятувальної техніки під час практичних занять зможе використовувати ще один зразок мотоінструменту компанії STIHL, а саме мотопилу STIHL МS-21, яку Університет отримав у подарунок.

Дата:

Субота, 17 Листопад, 2018 - 11:00