Українська Англійська

ЛДУБЖД

Представники ЛДУБЖД на експозиції досягнень та нових навчальних і наукових засобів «Технології захисту/ПожТех - 2018»

Версия для печати
Представники ЛДУБЖД на експозиції  досягнень та нових навчальних і наукових засобів «Технології захисту/ПожТех - 2018»
Представники ЛДУБЖД на експозиції досягнень та нових навчальних і наукових засобів «Технології захисту/ПожТех - 2018»
Представники ЛДУБЖД на експозиції досягнень та нових навчальних і наукових засобів «Технології захисту/ПожТех - 2018». ТОВ «Міжнародний виставковий центр» є організатором Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/ПожТех - 2018», яка стартувала сьогодні та триватиме до 12 жовтня 2018 року. За 16 років існування виставка набула статус головного галузевого виставкового проекту у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту та рятувальної справи. Дана Виставка – це не лише демонстрація сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, але й впровадження перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні.
На виставці проілюстровано необхідність комплектації та оновлення матеріальної бази аварійно-рятувальних підрозділів ДСНС, належного їх забезпечення засобами захисту і пожежно-рятувальною технікою;
Розвиток органів управління та сил цивільного захисту, місцевих пожежних команд;
Активне впровадження безпечних умов праці для гарантування якості та ефективності будь-якого виробництва.
​У виставці беруть участь представники центральних органів влади та місцевого самоврядування; керівний та особовий склад державних та інших аварійно-рятувальних служб; інженери з екології, охорони праці та фахівці логістики і капітального будівництва, представники міжнародних організацій. Щорічно, в дні роботи, Виставка збирає від 3000 до 5000 спеціалістів та зацікавлених осіб для обговорення великої кількості актуальних на сьогоднішній день питань, що стосуються промислової та пожежної безпеки. Понад 90% відвідувачів приходять на виставку дізнатись про останні розробки та побачити новітні продукти в області пожежної та техногенної безпеки, засобів захисту та рятування. Основною метою відвідування більш, ніж 70% з них є розвиток торговельних відносин.
Делегація навчального закладу, яку очолив проректор Університету полковник сл.ц.з Андрій Кузик гідно представила останні розробки науковців Університету, рекламну та друковану продукцію отримавши хороші відгуки у відвідувачів міжнародної виставки.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету