Представники Університету вибороли бронзу у Відкритому шаховому турнірі «Вшанування Героїв Чорнобиля»

14‒15 грудня 2017 року в місті Біла Церква відбувся Перший відкритий шаховий турнір «Вшанування героїв Чорнобиля».
Відкрив турнір Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін. Він зауважив, що з кожним роком цей вид спорту набирає все більшої популярності.
Серед гостей на урочистій церемонії відкриття також були присутні заступник голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер, міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий, а також начальник Головного управління ДСНС України у Київській області Василь Слободяник.
Першу партію шахового турніру розіграли Голова Служби Микола Чечоткін та міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий.
Наш навчальний заклад на шаховому турнірі представляли професор Василь Васильович Ковалишин, заступник начальника кафедри спеціальної рятувальної підготовки та фізичного виховання підполковник служби цивільного захисту Андрій Михайлович Петренко та студентка третього курсу Навчально-наукового інституту цивільного захисту Христина Романівна Явин.
У результаті напруженої дводенної боротьби команда Університету виборола почесне третє місце, пропустивши вперед сильну команду з центрального апарату ДСНС України (перше місце) та збірну команду спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України з м. Ніжин Чернігівської області (друге місце).
В індивідуальному заліку серед жінок студентка Христина Явин виборола бронзову медаль турніру.
Загалом на шаховий турнір приїхало більш ніж 70 учасників, які представляли  23 команди й боролися за звання найкращої команди з шахів серед працівників ДСНС.
Призи та нагороди на урочистій церемонії закриття переможцям вручив начальник Головного управління ДСНС України в Київській області Василь Слободяник.
По завершенню церемонії нагородження прийнято колективне рішення щодо популяризації й розвитку шахів у структурі ДСНС.