Привітання Директора Департаменту персоналу ДСНС з Днем працівника освіти України

Привітання Директора Департаменту персоналу ДСНС  з Днем працівника освіти України
Шановні колеги!

Від імені керівництва Державної служби України з надзвичайних ситуацій та себе особисто щиро вітаю вас з Днем працівника освіти України!
Забезпечення надійного захисту громадян від впливу небезпечних чинників технічного прогресу та природних катаклізмів, збереження життя і здоров'я людей вимагають від особового складу органів та підрозділів цивільного захисту рішучості, відваги, самовідданості й високого професіоналізму. Ці якості майбутні професіонали рятувальної справи набувають у закладах освіти цивільного захисту, працівники яких надають не тільки знання та професійні вміння, але й формують у молоді найкращі риси свідомого громадянина України.
Педагоги закладів освіти цивільного захисту здійснюють копітку і, на перший погляд, непомітну повсякденну роботу з навчання та виховання молоді, яка самовіддано виконуватиме свій конституційний і громадянський обов'язок перед українським народом!
Сьогодні перед нами постають нові завдання на шляху забезпечення якісної підготовки кадрів для органів та підрозділів цивільного захисту на рівні передових європейських професійних стандартів, інтеграції вітчизняної системи галузевої освіти у європейський освітній простір, а педагогічні і науково-педагогічні працівники закладів освіти цивільного захисту здатні зробити це реальністю, примножуючи кращі традиції національної вищої та професійної школи.
У цей святковий день прийміть побажання нових творчих досягнень,  натхнення, наснаги та успіхів у вашій важкій, але такій потрібній справі. Міцного здоров'я, щастя, добробуту вам і вашим родинам!

Департаменту персоналу               Доценко Олександр Володимирович

Дата: