Привітання Голови ДСНС України з нагоди складання Присяги першокурсниками
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Шановний першокурснику!
Сьогоднішній день для вас стане пам’ятним, почесним та особливо відповідальним.
Урочисте свято складання Присяги служби цивільного захисту – це момент високої довіри, яку суспільство виражає молодому поповненню. Це момент настання нового етапу особистої зрілості й відповідальності перед державою, людьми, вашими рідними і близькими.
Попереду на вас чекає безліч радісних і буденних, тривожних і повчальних подій; складна школа життя і служіння професійному обов’язку, взірцем якого є і повсякденна праця ваших старших товаришів у підрозділах ДСНС України, і мужність пожежних – героїв Чорнобиля, і великий досвід наших дорогих ветеранів.
Для цього вам доведеться, передусім, наполегливо працювати в аудиторіях, гідно нести службу в навчальній пожежно-рятувальній частині, засвоювати основи рятувальної справи. Відповідальність, наполегливість і творчий підхід до процесу опанування знаннями сприятимуть досягненню вами необхідного професійного рівня підготовки, а згодом допоможуть стати справжніми професіоналами, реалізувати наш девіз «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
Бажаємо вам успіху на цьому відповідальному шляху до професійної досконалості!
Сьогоднішній день для вас стане пам’ятним, почесним та особливо відповідальним.
Урочисте свято складання Присяги служби цивільного захисту – це момент високої довіри, яку суспільство виражає молодому поповненню. Це момент настання нового етапу особистої зрілості й відповідальності перед державою, людьми, вашими рідними і близькими.
Попереду на вас чекає безліч радісних і буденних, тривожних і повчальних подій; складна школа життя і служіння професійному обов’язку, взірцем якого є і повсякденна праця ваших старших товаришів у підрозділах ДСНС України, і мужність пожежних – героїв Чорнобиля, і великий досвід наших дорогих ветеранів.
Для цього вам доведеться, передусім, наполегливо працювати в аудиторіях, гідно нести службу в навчальній пожежно-рятувальній частині, засвоювати основи рятувальної справи. Відповідальність, наполегливість і творчий підхід до процесу опанування знаннями сприятимуть досягненню вами необхідного професійного рівня підготовки, а згодом допоможуть стати справжніми професіоналами, реалізувати наш девіз «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
Бажаємо вам успіху на цьому відповідальному шляху до професійної досконалості!
Голова Державної служби України
з надзвичайних ситуацій С. С. Бочковський