Привітання Голови ДСНС України з Новим роком та Різдвом Христовим!

Привітання Голови ДСНС України з Новим роком та Різдвом Христовим!
Шановні колеги! Дорогі ветерани!
Вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!
Завершується 2018 рік. Він був непростий, але став важливим щаблем у розбудові та реформуванні Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Протягом року наші підрозділи оснащувалися новою рятувальною та пожежною технікою і обладнанням. Ми високопрофесійно рятували людей, захищали матеріальні надбання Держави від стихійного лиха та техногенних катастроф, розміновували території від вибухонебезпечних предметів, у тому числі в найтяжчих умовах ведення бойових дій на території Донецької та Луганської областей.
Завдяки фаховій підготовці та оперативним діям Державна служба України з надзвичайних ситуацій гідно виконує завдання за призначенням.
Напередодні Нового 2019 року та Різдва Христового хочу подякувати всьому особовому складу та ветеранам за відданість обов’язку, мужню та героїчну працю. Переконаний, ваш високий професіоналізм, знання та досвід і надалі служитимуть в ім’я народу України.
Зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, щастя, мирного неба та добра. Нехай здійснюються усі ваші задуми та заповітні мрії.
                                                           Голова                                                  М. Чечоткін

Дата: