Привітання Голови ДСНС випускникам нашого Університету

Привітання Голови ДСНС випускникам нашого Університету
Дорогі випускники  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності!

Від імені Колегії Державної служби України з надзвичайних ситуацій та від себе особисто щиро вітаю із визначною подією у вашому житті – завершенням навчання та отриманням першого спеціального звання лейтенанта служби цивільного захисту.
Декілька років тому ви зробили свідомий крок та вибрали не просто професію чи фах, ви обрали долю, спосіб життя та мислення, де в основі основ – самопожертва заради інших та небайдужість до людського горя і біди.
Минули роки навчання. Сьогодні ви поповнюєте лави рятувальників, щоб служити народові України.
Відтепер для вас починається новий етап самостійного та відповідального життя, в якому гасло рятувальників України "ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ" буде головним принципом у вашій професійній діяльності.
Здобута професія рятувальника віднині зобов’язує вас бути готовими за будь-яких обставин прийти на допомогу постраждалим від надзвичайних ситуацій та врятувати найцінніше – життя людини.
Пам’ятайте, що чесність, порядність і високий професіоналізм – найважливіші риси кожного працівника Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Сьогодні довіра українців до ДСНС — одна із найвищих серед усіх державних інституцій. Щодня багато людей з надією вдивляються в очі рятувальників в очікуванні допомоги.
Довіра і повага громадян – це найвища оцінка нашої роботи.
Висловлюю вдячність всьому колективу університету за підготовку гідної зміни, готової виконати складні завдання, які сьогодні стоять перед органами та підрозділами цивільного захисту.
У цей святковий день щиро вітаю батьків випускників, близьких і рідних та висловлюю їм вдячність за виховання молодого покоління.
Бажаю всім міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту, щасливої життєвої дороги та нових звершень у благородній справі служіння Українському народові!

Слава Україні!

Дата:

Субота, 15 Червень, 2019 - 09:15

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД: