Привітання Голови Верховної Ради України з нагоди Дня пожежної охорони
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Шановні друзі!
17 квітня Україна відзначає День працівників пожежної охорони. Ваша професійна діяльність надзвичайно складна і напружена. Вам щодня доводиться приборкувати сотні пожеж, а головне – рятувати життя співвітчизників.
Вогнеборці – люди мужні і самовіддані, щохвилини готові до самопожертви. Вони довели це в чорні дні Чорнобильської біди і підтверджують сьогодні, коли пожежа війни охопила схід нашої країни.
Зичу вам безпеки в роботі і в житті, мирного неба над головою, здійснення всіх задумів та мрій. Міцного вам здоров’я, мужності та оптимізму, щастя і добра!
Володимир Гройсман