Привітання Ректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності зі святами

Дорогі друзі!
Прийміть щирі вітання з нагоди Нового року та світлого свята Різдва Христового!
Рік, що минає, став для кожного з нас неабияким випробуванням, адже новий формат життя, у зв’язку з пандемією, навчив нас витривалості, обережності та відповідального ставлення до власного здоров’я та здоров’я ближніх.
Попри непросту ситуацію в країні та світі, ми все-таки змогли реалізувати свої амбітні плани й здійснити відкриття Тренінгового центру рятувальних робіт Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Завдяки його сучасному оснащенню курсанти та студенти зможуть відпрацьовувати низку практичних навичок. Ще одним відкриттям цього року став комплекс лабораторій інформаційних систем і технологій у галузі цифрової безпеки, до складу якого входить 5 нових та сучасних лабораторій, які дозволяють на високому технічному рівні здійснювати навчання як у контактній, так і в дистанційній формах.
Бажаю, щоб у новому році втілилося в життя якомога більше планів, ідей, мрій та сподівань, а прагнення кожного до змін, вдосконалення та особистісного розвитку реалізувалося в інтелектуальних здобутках.
Щиро зичу, аби світло і духовна благовість, що несуть із собою різдвяні й новорічні свята, супроводжували вас і ваших рідних упродовж усього життя. Нехай непроминальні українські традиції, колядки та віншування обдаровують міцним здоров’ям, миром та різдвяною радістю!
Нехай Різдвяна зоря запалить у ваших серцях вогонь віри, надії та впевненості у завтрашньому дні!
Христос Рождається! Славімо Його!

Ректор Університету,
професор Мирослав КОВАЛЬ