Українська Англійська

Продовження дискусій в рамках конференції FESE 2018

Версия для печати
Продовження дискусій в рамках конференції FESE 2018
Продовження дискусій в рамках конференції FESE 2018
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності продовжується робота міжнародної конференції FESE 2018 (Fire and Environmental Safety Engineering 2018). Фахівці з України та Польщі обговорюють питання пов’язані із забезпеченням пожежної та екологічної безпеки.
Представники польських компаній-виробників обладнання, спрямованого на забезпечення пожежної та екологічної безпеки, Foamax, DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A., Ślusarstwo представляють свої найновіші розробки. Зокрема, цікавим для закладів вищої освіти, що спеціалізуються в підготовці рятувальників та фахівців цивільного захисту є багатофункціональні тренажери контейнерного типу. Такі контейнери використовуються у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності під час проведення практичних занять з курсантами. Таких тренувальних комплексів існує всього 20 – 18 з них на території Республіки Польща та 2 за її межами (один – в Грузії, інший – в Україні).
Науковці українських та польських закладів вищої освіти аналізують актуальні проблеми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації. Зокрема, жваву дискусію викликали доповіді, які стосувалися екологічної небезпеки Новояворівського сміттєзвалища, особливостей процесів гасіння цистерн з нафтопродуктами, запобігання вибухам за допомогою інформаційних технологій, використання газових сумішей для гасіння пожеж у приміщеннях.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@dsns.gov.ua

Пошта Університету