ПРОДОВЖУЄТЬСЯ СПІВПРАЦЯ З КІНГСТОНСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ СПІВПРАЦЯ З КІНГСТОНСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ
Цими днями в рамках програми ERASMUS+  заступник начальника інституту з навчально-наукової роботи навчально-наукового інституту пожежної та техногеної безпеки Іван Паснак перебуває у Кінгстонському університеті (Лондон, Велика Британія).
Представник університету прочитав низку лекцій у рамках навчальних модулів «Disasters Risk Reduction», «Social Construction of Disaster», «Geophysical and Atmospheric Hazards», а також ознайомився з процесом проведення практичних, семінарських та лабораторних занять.
Крім того, Іван Васильович взяв участь у науково-практичному семінарі на тему «Using robots in teaching steam», де обговорювалися перспективи застосування роботів для удосконалення навчального процесу.
У четвер, 14 березня, на базі Кінгстонського університету відбудеться науковий семінар, де Іван Паснак представлятиме напрями та результати своїх наукових досліджень.