Проведено конкурс проектів в рамках відзначення міжнародного дня Управління проектами

1 листопада 2013 року у Львівському державному університету безпеки життєдіяльності відбувся 2-ий щорічний конкурс проектів в рамках відзначення міжнародного дня “Управління проектами”. Організатором конкурсу виступила кафедра управління проектами, інформаційних технологій та телекомунікацій.  З вітальним словом виступив голова журі, заслужений працівник освіти України, професор Юрій Рак, який охарактеризував стан і перспективи розвитку найбільш сучасної предметної галузі знань – Управління проектами для успішної підготовки висококваліфікованих спеціалістів в сфері цивільного захисту.
Вітання конкурсантам надійшли від начальника департаменту персоналу ДСНС України генерал-майора сл.ц.з. Євсюкова О.П.,  Президента Української асоціації управління проектами, професора Бушуєва С.Д., заступника директора Державного підприємства «Зоря-Машпроект», професора Чернова С.К., Академіка Російської Академії Наук Буркова В.М., головного менеджера компанії КООГІП МетилВестХол Гайдукової Н.В., директора інституту управляючих систем та технологій Національного університету кораблебудування професора Кошкіна К.В. та ін.
Конкурс проходив у 2 етапи: конкурсна програма та інтерактивне оцінювання учасників. У конкурсі приймали участь магістри, спеціалісти та бакалаври Інституту цивільного захисту спеціальностей: управління проектами, охорона праці, управління інформаційною безпекою, екологія та охорона навколишнього середовища, адміністративний менеджмент у сфері цивільного захисту.
Метою проведення конкурсу було представлення курсантами та студентами університету індивідуальних проектів в яких наведені оригінальні розробки, що спрямовані на досягнення визначених корисних результатів та їх цінностей, направлених на пришвидшення євроінтеграційних процесів у всіх сферах діяльності ДСНС України. При оцінці представлених проектів основними критеріями було впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій та використання методології проектно-орієнтованого управління.  За результатами конкурсу  визначилися переможці:
1 місце Головатий Роман Русланович УП-51м  - 72 бали. Проект: “Модель проекту впровадження шумозахисних систем в центральній частині міста Львова”.
2 місце Максимів Олексій Петрович УП-51м  - 57 балів. Проект: “Модель управління проектом ліквідації НС за допомогою ГІС”.
3 місце Берегулько Наталія Олександрівна АМ-51м  - 54 бали. Проект: “Управління проектами впровадження СЗІ у підрозділах ДСНС України методом лінійного згортання критеріїв відбору”.
В номінації “Глядацький вибір” визнали переможем Максиміва Олексія Петровича УП-51м.