Проведено перший етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
9 жовтня 2014 р. в університеті було проведено перший етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Участь у ньому взяли близько сорока курсантів та студентів І–ІІІ курсів усіх інститутів.
Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка проводять щороку серед учнів шкіл, а також студентів та курсантів вищих навчальних закладів, до нього долучаються й українці, що проживають за кордоном – у Канаді, Молдові, Італії, Іспанії, Індії, Бельгії, Ірані, Польщі та інших країнах.
Цьогоріч проведення конкурсу наповнене особливим змістом, адже збігається з відзначенням 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Тож учасники вкотре вшанували пам’ять Кобзаря, замислилися над актуальністю творчості поета, над незримою присутністю Шевченка в сьогоденні та в житті кожного з нас.
Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка проводять щороку серед учнів шкіл, а також студентів та курсантів вищих навчальних закладів, до нього долучаються й українці, що проживають за кордоном – у Канаді, Молдові, Італії, Іспанії, Індії, Бельгії, Ірані, Польщі та інших країнах.
Цьогоріч проведення конкурсу наповнене особливим змістом, адже збігається з відзначенням 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Тож учасники вкотре вшанували пам’ять Кобзаря, замислилися над актуальністю творчості поета, над незримою присутністю Шевченка в сьогоденні та в житті кожного з нас.