Розпочався навчально-тренувальний збір кандидатів у курсанти ЛДУ БЖД

Сьогодні, 16 серпня, розпочав свою роботу щорічний традиційний табірний збір у навчально-спортивному полігоні для першокурсників, які вступили на навчання до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на денну форму навчання за державним замовленням. Офіційно відкрив та дав старт початку табірного збору проректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності полковник служби цивільного захисту Ратушний Роман Тадейович. Начальник табірних зборів наголосив на важливості та значимості такої акції у житті майбутніх рятувальників, побажав присутнім витримки, мужності, відваги і терпіння. «В стінах навчального закладу гартується дух звитяги майбутніх героїв, людей, яких уже десятки років об'єднують мудрі та пророчі слова «Viribus-Unitis» (В єдності - сила), що є в основі гербу Університету і викарбувані на фронтоні його будівлі. Тут не має місця самолюбам та байдужим до чужого горя людям, а діє принцип дружньої, командної і згуртованої роботи, де пріоритет - людське життя і їх здоров'я», - наголосив проректор.
В урочистій обстановці, під супровід духового оркестру Університету та виконання усіма присутніми Державного Гімну на території полігону гордо замайорів прапор України.
Пройшовши цей етап юнаки та дівчата зроблять перший крок до омріяної професії, в основі якої закладені принципи гуманізму, взаємоповаги та пожертви заради інших. Такі перші випробування дають можливість визначити придатність молодої людини до виконання надважливих функцій покладених на ДСНС України.
В обіймах сонячної погоди, постійно перебуваючи на свіжому лісовому повітрі наповненому ароматами хвойних дерев, під керівництвом досвідчених командирів та педагогів курсанти вчитимуться раціонально використовувати час, планувати свою роботу, а головне, швидко приймати рішення в навчально-екстремальних умовах.
Наставники-офіцери допомагатимуть усім адаптуватися до нових умов та навчатимуть основам пожежно-рятувальної справи. Увесь процес навчання та життєдіяльності першокурсників відбуватиметься під пильним контролем медичного персоналу та працівників сектору психологічного забезпечення Університету спільно із групою старшокурсників-психологів які вивчатимуть морально-психологічний клімат у колективі, проводитимуть тестування, бесіди та здійснюватимуть заходи психологічного супроводу.