Серед навчальних взводів визначили кращу ланку ГДЗС
![Версия для печати Версия для печати](https://ldubgd.edu.ua/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулися змагання на кращу ланку ГДЗС, які організовані кафедрою пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт.
Як розповів заступник начальника кафедри Василь Лущ, змагання проводились навчальними взводами 3-го курсу інституту пожежної та техногенної безпеки. Було сформовано 6 команд по 5 чоловік зі взводу.
Змагання проводились у два етапи. Перший етап – це теоретична частина, де команди протягом трьох хвилин давали відповіді на 10 теоретичних питань та розв’язували задачі з визначення безпечних параметрів роботи в непридатному для дихання середовищі. Другий етап – це практичні вправи.
Таким чином, на п’яти робочих місцях змагались на швидкість з таких видів: виконання оперативної перевірки, підйом по висувній драбині, в’язання рятувальної мотузки за конструкцію, в’язання подвійно-рятувальної петлі на потерпілому, проходження тренувальної стежки в теплодимокамері. Всі вправи виконувались в захисних дихальних апаратах на стиснутому повітрі.
Заключним етапом стало оперативне розгортання ланки з пошуком та рятуванням потерпілого. Дана вправа стала підсумком набутих знань за три роки навчання. Вона показує знання пожежно-технічного обладнання, виконання оперативної перевірки, порядку пошуку та рятування потерпілого, тощо
За результатами змагань перше місце зайняв взвод ПБ-32, друге місце ПБ-34с, а третє ПБ-31.
Заступник начальника інституту пожежної та техногенної безпеки Руслан Пархоменко відзначив важливість підготовки газодимозахисників, привітав переможців та вручив грамоти.
Як розповів заступник начальника кафедри Василь Лущ, змагання проводились навчальними взводами 3-го курсу інституту пожежної та техногенної безпеки. Було сформовано 6 команд по 5 чоловік зі взводу.
Змагання проводились у два етапи. Перший етап – це теоретична частина, де команди протягом трьох хвилин давали відповіді на 10 теоретичних питань та розв’язували задачі з визначення безпечних параметрів роботи в непридатному для дихання середовищі. Другий етап – це практичні вправи.
Таким чином, на п’яти робочих місцях змагались на швидкість з таких видів: виконання оперативної перевірки, підйом по висувній драбині, в’язання рятувальної мотузки за конструкцію, в’язання подвійно-рятувальної петлі на потерпілому, проходження тренувальної стежки в теплодимокамері. Всі вправи виконувались в захисних дихальних апаратах на стиснутому повітрі.
Заключним етапом стало оперативне розгортання ланки з пошуком та рятуванням потерпілого. Дана вправа стала підсумком набутих знань за три роки навчання. Вона показує знання пожежно-технічного обладнання, виконання оперативної перевірки, порядку пошуку та рятування потерпілого, тощо
За результатами змагань перше місце зайняв взвод ПБ-32, друге місце ПБ-34с, а третє ПБ-31.
Заступник начальника інституту пожежної та техногенної безпеки Руслан Пархоменко відзначив важливість підготовки газодимозахисників, привітав переможців та вручив грамоти.