ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ, КУРСАНТИ ТА СТУДЕНТИ, ВЕТЕРАНИ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ, КУРСАНТИ ТА СТУДЕНТИ, ВЕТЕРАНИ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!
Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем пожежної охорони України.
Відзначення професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску пожежних – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Наша  професія об'єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей. Ви присвятили себе боротьбі з вогнем та готові у будь-яку хвилину прийти на допомогу. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї мужньої професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі, своєму громадському обов'язку.
Ми виховуємо в майбутніх пожежних-рятувальників почуття честі, співчуття до чужого горя,  вчимо бути об’єктивними і правдивими та повсякчас стояти на сторожі нашої державності та її безпеки. Серед наших випускників є багато людей, які стали прикладом для молодих фахівців, досягненнями яких пишається Альма-матер. Ми завжди пам’ятатимемо й тих хто віддав своє життя рятуючи від біди інших!
Завдяки їхньому професіоналізму, мужності та рішучості не раз були врятовані сотні людей, збережені матеріальні цінності. Багатий досвід у вихованні та навчанні особового складу пожежно-рятувальних підрозділів є надзвичайно цінним для молодих працівників.
Прийміть слова вдячності за сумлінну та відповідальну працю, за кожну хвилину ризику у боротьбі з вогняною стихією.
У цей святковий день зичу вам міцного здоров’я, сімейного затишку, злагоди та довгих років щасливого життя!
З повагою,
Ректор Університету     Михайло Козяр

Відділ організаційно-аналітичного забезпечення:
Відділ персоналу:
Центр науково-дослідної роботи:
(032) 233-32-40 +380 (67) 676 17 19

Вінницький ліцей безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання ЛДУБЖД(0432) 61-15-68