​Співпраця з Школою підготовки пожежних у м. Вільнюсі

​Співпраця з Школою підготовки пожежних у м. Вільнюсі

За програмою обміну Європейської Агенції сприяння підготовці фахівців у сфері правоохоронної діяльності CEPOL з 3 по 8 червня на запрошення керівника Школи підготовки пожежних Валдаса Крулікаускаса перебував з візитом у Литовській республіці проректор Університету з науково-дослідної роботи, д.с.-г.н., професор, полковник сл. ц.з. Андрій Кузик.
 В рамках візиту проректор ознайомився з організацією діяльності Школи підготовки пожежних у м. Вільнюс, її навчально-матеріальною базою. Згідно з програмою візиту також було надано можливість оглянути пожежно-рятувальні частини у містах Вільнюс і Тракай, Центр реагування на надзвичайні ситуації (системи 112). Також Андрій Данилович відвідав Вільнюський технічний університет ім. Гедімінаса, на базі якого здійснюється підготовка бакалаврів і магістрів з пожежної безпеки - майбутніх офіцерів пожежно-рятувальної служби Литовської республіки, а також Дослідно-випробувальний центр з пожежної безпеки. Під час візиту відбувався обмін досвідом у сфері підготовки фахівців з пожежної безпеки, налагоджувалися контакти з працівниками Школи підготовки пожежних, які в подальшому сприятимуть удосконаленню підготовки фахівців у галузі пожежної безпеки в Україні та Литовській республіці.

Дата:

Вівторок, 12 Червень, 2018 - 11:00