Українська Англійська

Студенти Університету проходили міжнародну практику з соціальної роботи в Польщі у рамках I Міжнародної Літньої школи-2017 «Інновації у соціальній роботі»

Версия для печати
Студенти Університету проходили міжнародну практику з соціальної роботи в Польщі  у рамках I Міжнародної Літньої школи-2017 «Інновації у соціальній роботі»
Студенти Університету проходили міжнародну практику з соціальної роботи в Польщі у рамках I Міжнародної Літньої школи-2017 «Інновації у соціальній роботі»
Студенти Університету, які навчаються на напрямом підготовки «Соціальна робота» з 26 червня по 3 липня 2017 р. взяли участь у роботі I Міжнародної Літньої школи-2017 «Інновації у соціальній роботі», яка відбувалася у Державній вищій технічно-економічній школі (Польща, Ярослав).
Метою Літньої школи було вивчення міжнародного досвіду організації соціальної роботи та ознайомлення з інноваційними практиками надання соціальних послуг різним групам клієнтів в Польщі. Програма була надзвичайно насиченою. Студенти мали змогу здобути теоретичні знання та практичні професійні навички у сфері соціальної роботи. Особливий інтерес у студентів викликало відвідування і вивчення роботи окремих організацій та інституцій, які надають соціальні послуги, зокрема: «Specjalistyczny psychiatryczny zespol opieki zdrowotnej», «Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jarosławiu», «Powiatowyj Centrum Pomocy Rodzinie»,  «Fundacja Pomocy Młodzieży im. Jana Pawła II».
І безперечно, яскраві та незабутні враження студенти отримали від чудових екскурсій у місто Краків, Жешув та Ярослав.

Додати коментар

You must have Javascript enabled to use this form.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@mns.gov.ua

Пошта Університету