Студенти Університету стали помічниками Святого Миколая

Студенти Університету стали помічниками Святого Миколая
20 грудня 2018р. студенти спеціальності «Соціальна робота» (СР-11) Львівського державного університету безпеки життєдіяльності разом із координатором проекту «Безмежні» Української Галицької Фундації - Галиною Галайко стали помічниками Святого Миколая та подарували дівчатам Буківського дитячого будинку-інтернат світле свято, що дало можливість повірити в казку і Боже благословення, віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселили почуття турботи та любові. Усі вихованці отримали солодкі подарунки й необхідні для побуту речі від святого Миколая, взяли участь у майстер-класі із створення витинанок сніжинок. (Координатор – старший викладач О. Міщенко)

Дата:

Четвер, 20 Грудень, 2018 - 17:45