Студенти Університету відвідали дівчат з особливими потребами у будинку-інтернаті

Студенти кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності після канікул відновили волонтерську діяльність у співпраці з Благодійним Фондом " Українська Галицька Фундація" в рамках проекту "Безмежні: інклюзія в громаді". 13 березня 2019 року відвідали дівчат з особливими потребами у будинку-інтернаті с. Буково. Для студентів СР-11 - це платформа для особистісного розвитку, здобутті нових знань, а разом з тим і нових навичок. Навичок, які необхідні кожній людині, незалежно від фаху чи сфери діяльності! ( Координатор - викладач Оксана Міщенко).