Студентка Марта Приріз зайняла І місце на Міжнародній конференції з психології

17-18 квітня на базі Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбулася І Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Актуальні тенденції розвитку світової психологічної практики».

Університетами-співзасновниками конференції виступили такі навчальні заклади: Інститут обдарованої дитини національної академії педагогічних наук України (м.Київ), Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського (м.Сімферополь), Кіровоградський державний педагогічний університет імені В. Винниченка, Бакинський державний університет (м.Баку, Азербайджанська Республіка), Єреванський державний університет (м.Єреван, Республіка Вірменія), Інститут психології Будапештського університету імені Етвуша Лоранда (м.Будапешт, Угорщина), Академія соціального управління (м.Москва, Російська Федерація), Південний федеральний університет (м.Ростов-на-Дону, Російська Федерація).

Конференція передбачала пленарне та секційні засідання, майстер-класи за такими темами: «Мистецтво у психокорекцій ній практиці», «Прийоми позитивної психотерапії у профілактиці професійного вигорання», «Робота з дорослими засобами пісочної психотерапії», «Використання арт-терапії у роботі з групою», «Американський стиль тренінгової роботи з формування безпечної сексуальної поведінки», «Психологічна допомога жертвам насильства та деривації за методом Мерилін Мюррей».

Всього для участі в конференції було прийнято 111 доповідей. Дві доповіді надіслали викладач кафедри практичної психології та педагогіки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Юлія Брочковська та студентка 4 курсу Інституту психології та соціального захисту Марта Приріз.

У секції «Психологічне консультування» Марта Приріз зайняла І місце за доповідь «Основні принципи консультування тяжкохворих людей» та привезла до Львова лист подяки від організаторів конференції своєму науковому керівникові.

Серед призерів конференції були також представники Кривого Рогу, Львова, Києва, Тернополя, Краснограда, Дніпропетровська, Москви, Санкт-Петербурга та Мінська.