Українська Англійська

Тренінг для підвищення кваліфікації військових перекладачів у Харкові

Версия для печати
Тренінг для підвищення кваліфікації військових перекладачів у Харкові
Тренінг для підвищення кваліфікації військових перекладачів у Харкові
У Харкові відбувся черговий тренінг з підготовки перекладачів щодо застосування англійської технічної термінології в контексті гуманітарного розмінування, в якому взяв участь професор Богдан Шуневич, директор Навчально-наукового інституту психології та соціального захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Навчальний курс був проведений Женевським міжнародним центром з гуманітарного розмінування (Geneva International Centrefor Humanitarian Demining, GICHD) у рамках подальшої підтримки програм з протимінної діяльності в Україні.
Курс розроблений працівниками GICHD спільно з Данською радою у справах біженців, Данською групою з розмінування. Метою курсу є створення групи експертів-перекладачів, які знають спеціалізовану термінологію, що підвищить здатність таких навчань і консультативних місій.
Учасниками тренінґу були перекладачі від Міністерства оборони України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (OSCESMM), Данської групи з розмінування, Організації життєзабезпечення в небезпечних зонах (HALOTrust), Програми розвитку ООН в Україні, Швейцарського фонду з протимінної діяльності.

Додати коментар

You must have Javascript enabled to use this form.

Контактна інформація:

Наша адреса: 79007, м.Львів, вул. Клепарівська 35

Наші телефони:

тел. (032) 233-32-40 – Черговий по університету

тел./факс (032) 233-00-88 – Сектор адміністрування та електронного документообігу

Наша електронна пошта:

ldubzh.lviv@mns.gov.ua

Пошта Університету