У Чопі завершились змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту

У Чопі завершились змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту
9 серпня в Ужгороді на базі Аварійно-рятувального загону спецпризначення пройшов другий день змагань за Кубок України з пожежно-прикладного спорту.
Спортсмени-вогнеборці змагалися у підйомі з штурмовою драбиною у вікно 4-го поверху навчальної башти.
Під час його виконання спортсмени із «штурмовкою» в руках пробігають 32 метри до навчальної вежі і починають долати її, закріплюючи знаряддя за віконний отвір на кожному поверсі.
Пообідді змагання продовжилися на спортивному комплексі "Локомтив", що в Чопі.
 У четвертому виді змагань учасники боролися за перемогу у бойовому розгортанні від пожежної мотопомпи. Це одна з найскладніших та одночасно вирішальних дисциплін. Тут кожна секунда на вагу золота. Та й успіх усієї команди залежить від надважкої роботи кожного учасника.
В загальному заліку команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності посіла 7-ме місце у турнірній таблиці.